UTORAK, 24. travnja 2018.

 

8.30 Piknik s autoricom

Velika dvorana

Nada Zidar-Bogadi: SRETAN CVRČAK (Školska knjiga)

Sudjeluju: Nada Zidar-Bogadi i Davor Schunk

 

 8.30 Literarno – animirana radionica

Otvorena scena

ANIMIRANE PRIČE

Voditelji: studenti Fakulteta za odgojne i obrazovne znanosti Sveučilišta Jurja Dobrile u Puli

 

8.30   Literarno – animirana radionica                                             

Circolo, 2. kat

RADIONICA JAPANSKOG JEZIKA UZ ANIME

Voditelji: Irena Srdanović, Keiko Kikumoto, Marin Yamashita i studenti Filozofskog fakulteta Sveučilišta Jurja Dobrile u Puli

 

9.30   Piknik s autorima                                             

Velika dvorana 

Olja Savičević Ivančević i Svjetlan Junaković: Šporki Špiro i Neposlušna Tonka (Sandorf)

Sudjeluju: Olja Savičević Ivančević, Svjetlan Junaković i Librica Iris

 

9.30    Literarno – animirana radionica                                                         

Otvorena scena

ANIMIRANE PRIČE

Voditelji: studenti Fakulteta za odgojne i obrazovne znanosti Sveučilišta Jurja Dobrile u Puli

 

9.30    Radionica GIF animacije                                                         

Circolo, 2. kat

KRENI! STOP!

Voditelj: Davor Schunk

 

10.00   F kao Film                                                              

Kino Valli

Mark Osborne: MALI PRINC

(Francuska, 2015., 108')

 

10.30 Piknik s autoricama                                                                 

Velika dvorana 

Marijana Križanović, Vanda Čižmek:  MARINE ČUDESNE PUSTOLOVINE (Ibis grafika)

Sudjeluju: Marijana Križanović, Vanda Čižmek i Davor Schunk

 

10.30  Literarna radionica na engleskom jeziku                                 

Otvorena scena

WRITING A BOOK FROM THE BACKSEAT OF A CAR

Voditelj: David Homel

 

11.00   Radionica 2D animacije                                                      

Circolo, 2.kat

PRIČOMACIJA

Voditelj: Vibor Juhas

 

12.00  Piknik s autoricom                                                    

Velika dvorana

Nada Zidar-Bogadi: SRETAN CVRČAK (Školska knjiga)

Sudjeluju: Nada Zidar-Bogadi i Davor Schunk

 

17.00  Animirana lektira                                             

Velika dvorana

Ivana Guljašević: BO-TUOV BUBANJ (6'), KRILA ZA KROKODILA (4:40), KUC-KUC (4'), ZIMSKA PRIČA JEDNOG SNJEGOVIĆA (3'), ZALJUBLJENI ŽABAC (7'), PINGVIN GAŠPAR (7:30), SMIJULJICA (5')

 

18.00   Autor iz daljine                                                                   

Velika dvorana 

David Homel: PUTUJUĆI CIRKUS (Naklada Val)

 Sudjeluju: David Homel i Gordana Trajković

 

19.00  Priča za laku noć                                                                  

Velika dvorana 

Olja Savičević Ivančević i Svjetlan Junaković

Pripovijeda: Baka Librić