Utorak, 9. travnja 2019. 

 

8.30 Piknik s autorima

Velika dvorana

Tanja Konforta, Zdenko Bašić: ZLATAROVO ZLATO (Spiritoso)

Sudjeluju: Tanja Konforta, Zdenko Bašić i Librice

 

8.30 Kreativne radionice

Otvorena scena 

PRIČE IZ GRADA, PRIČE O GRADU  (Školska knjiga)

Voditeljica: Željka Horvat-Vukelja

 

8.30 Kreativne radionice

Circolo, 2. kat

ULJUĐENI VUK  (Školska knjiga)

Voditeljica: Marija Ott Franolić

 

9.30 Piknik s autorima

Velika dvorana 

Aljoša Vuković, Davor Šunk:  SVEMIRSKI TAKSI (V.B.Z.)

Sudjeluju: Aljoša Vuković, Davor Šunk i Librice

 

9.30 Kreativne radionice

Otvorena scena

O KNJIZI I S KNJIGOM  - ZLATAROVO ZLATO

Voditelji: studenti Fakulteta za odgojne i obrazovne znanosti Sveučilišta Jurja Dobrile u Puli

 

9.30 Kreativne radionice

Circolo, 2. kat

GRADIONICA

Voditelj: Vibor Juhas                    

 

10.00 F kao film       

Kino Valli

Dražen Žarković, Marina Andree Škop: MOJ DIDA JE PAO S MARSA

(Hrvatska, 2019., 79')

 

10.30 Piknik s autorima

Velika dvorana

Tanja Konforta, Zdenko Bašić: ZLATAROVO ZLATO (Spiritoso)

Sudjeluju: Tanja Konforta, Zdenko Bašić i Librice

 

10.30 Kreativne radionice

Otvorena scena

O KNJIZI I S KNJIGOM  - SVEMIRSKI TAKSI

Voditelji: studenti Fakulteta za odgojne i obrazovne znanosti Sveučilišta Jurja Dobrile u Puli

 

10.30 Kreativne radionice

Circolo, 2. kat

CITYLAND: INTERACTIVE BUILDING  

Voditeljica: Adriana Beletić

 

12.00 Piknik s autorima

Velika dvorana

Aljoša Vuković, Davor Šunk:  SVEMIRSKI TAKSI (V.B.Z.)

Sudjeluju: Aljoša Vuković, Davor Šunk i Librice

 

12.00 Kreativne radionice

Otvorena scena

O KNJIZI I S KNJIGOM - TONKA ĆE SUTRA

Voditelji: studenti Fakulteta za odgojne i obrazovne znanosti Sveučilišta Jurja Dobrile u Puli

 

12.00 Kreativne radionice

Circolo, 2. kat

ČETIRI GODIŠNJA DOBA (Školska knjiga)

 Voditeljica: Željka Horvat-Vukelja 

 

17.00 Librić teatrino

Terasa Circola

TONE & TONKA

 

18.00 Priča u šest   

Velika dvorana

PULA U SEDAM SLIKA – I. DIO

Sudjeluju: Vibor Juhas i Iris Mošnja

 

19.00 Priča za laku noć

Velika dvorana 

Vlasta Golub

Pripovijeda: Baka Librić